KAŻDĄ INSTALACJĘ WYKONUJEMY DLA PAŃSTWA TAK, ABY SŁUŻYŁA PRZEZ DŁUGIE LATA

AUTOMATYCZNE SYSTEMY NAWADNIANIA

PROFESJONALNE INSTALACJE W TWOIM OGRODZIE

Współpraca

Firmy, którym warto zaufać

Specjalnie dla Państwa na tej stronie będziemy umieszczać linki firm, które tak jak my za najwyższy cel stawiają sobie jakość wykonania, zadowolenie klienta oraz profesjonalizm.

Meble na zamówienie kuchnie, szafy, garderoby, meble pokojowe, meble łazienkowe. Przygotowujemy projekty kuchni i mebli do mieszkań, domów, biur, sklepów oraz obiektów użyteczności publicznej. Opracowujemy kompleksowe projekty oparte na funkcjonalnych rozwiazaniach. Doradzamy w doborze kolorystyki i oświetlenia. Udzielamy porad aranżacyjnych i pomocy w doborze materiałów, elementów wyposażenia wnętrz oraz dekoracji.

Obszar działania: Lubartów, Lublin, Województwo Lubelskie, Polska.

Telefon kontaktowy: Aldona Domin: 537 700 456 lub 531 440 082, Jarosław Domin: 537 223 200.

Według nas najlepszy i najbardziej profesjonalny serwis kosiarek oraz innego sprzętu marki stihl w Gdańsku. Fachowe doradztwo i obsługa.

OGRÓD SERWIS

Trakt św. Wojciecha 291, 80-018 Gdańsk

E-mail: bocian.krzysztof@wp.pl, Tel.: (58) 306 37 41, Fax: (58) 306 37 41

Polecamy Państwu Centrum Ogrodnicze NOWE OGRODY, które oferuje szeroki wybór materiału roślinnego w tym drzewa i krzewy ozdobne, rośliny liściaste, iglaste, drzewa i krzewy owocowe, rośliny rabatowe oraz byliny. W centrum można zakupić również środki ochrony roślin, podłoża ogrodnicze, narzędzia, donice oraz różne artykuły niezbędne do pielęgnacji ogrodu. Profesjonalne doradztwo i miła obsługa.

ul. Staropolska 2, 80-180 Gdańsk-Kowale

Tel: 058 309-97-40, Email: kowale@noweogrody.com

 

Czy można znaleźć kompromis pomiędzy niewygórowaną ceną, a wysoką jakością? Odpowiedź brzmi tak – jeśli ktoś ma na myśli strony internetowe. Pod adresem www.kurzyk.com znaleźć można portfolio osoby, która nie dość, że oferuje strony www wysokiej jakości, to jeszcze przygotowuje je w bardzo rozsądnej cenie. Krótki czas realizacji jest tylko dodatkowym bonusem ;).

Naszym zdaniem – najlepsze miejsce do stworzenia strony internetowej lub innych materiałów reklamowych.

Gdynia, Polska

Tel: 510 168 692, Email: grafik@kurzyk.com