KAŻDĄ INSTALACJĘ WYKONUJEMY DLA PAŃSTWA TAK, ABY SŁUŻYŁA PRZEZ DŁUGIE LATA

 

 

USŁUGI OGRODNICZE

Oferujemy Państwu usługi ogrodnicze związane z pielęgnacją zieleni na:

  • osiedlach mieszkaniowych
  • obiektach przemysłowych
  • obiektach firmowych
  • ogrodach prywatnych

Dla każdego nowego obiektu wykonujemy indywidualny szczegółowy roczny plan pielęgnacji zieleni, według którego realizujemy dalsze działania, w zakres których między innymi wchodzą:

  • odbudowa stanu istniejącego roślinności istniejącej (cięcia specjalistyczne, czyszczenie, prześwietlanie, zabiegi nawożenia, ochrona chemiczna, ochrona preparatami bio)
  • zabiegi polepszenia kondycji obiektu jak np. renowacja i założenie nowych trawników, montaż obrzeży, nasadzenia, zakładanie agrowłókniny, ściółkowanie, instalacja systemu nawadniającego
  • standardowa pielęgnacja zieleni: koszenie trawników, pielenie rabat, opryski chemiczne, cięcie roślin oraz żywopłotów oraz wiele innych.

Nasza specjalność: ochrona roślin, odchwaszczanie trawników

Jeśli w Twoim ogrodzie pojawiły się choroby czy szkodniki skontaktuj się z nami. Pomożemy ci w uratowaniu i zabezpieczeniu Twoich roślin. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w temacie fitopatologii oraz ochrony roślin jak również stosowne uprawnienia do stosowania specjalistycznych chemicznych i organicznych środków ochrony roślin. Na bieżąco śledzimy rynek środków ochrony roślin. Doradzimy Ci jak zadbać o Twoje rośliny w ogrodzie.

Problem z chwastami na trawniku? Od wielu lat testujemy środki chemiczne na chwasty co zaowocowało opracowaniem mieszanki, która skutecznie likwiduje chwasty na trawniku już po pierwszym oprysku. Dwa opryski w sezonie gwarantują Państwu trawnik wolny od szpecących i niepożądanych roślin.

 

Pozostały zakres usług: