KAŻDĄ INSTALACJĘ WYKONUJEMY DLA PAŃSTWA TAK, ABY SŁUŻYŁA PRZEZ DŁUGIE LATA

AUTOMATYCZNE SYSTEMY NAWADNIANIA

PROFESJONALNE INSTALACJE W TWOIM OGRODZIE

INSTALACJE NAWADNIAJĄCE

Jaki system wybrać?

Od wielu lat testuję  dla swoich Klientów rozwiązania produktowe wielu firm zajmujących się produkcją osprzętu do automatycznych systemów nawadniania jednakże na przestrzeni lat zdecydowałem się na montaże na bazie produktów amerykańskiej marki  lidera branży nawadniania ze względu na wysoką bezawaryjność i jakość wykonania. 

4 najważniejsze korzyści z założenia systemu automatycznego nawadniania: 

Przede wszystkim oszczędność czasu – nie każdy chce i może podlewać ręcznie swój ogród a dzisiaj to właśnie „czas” jest najcenniejszy. Automatyzacja procesu podlewania przez odpowiednie urządzenia sterujące sprawi, że podlewanie będzie się realizowało niezależnie od Państwa a zyskany czas można będzie poświęcić na coś bardziej przyjemnego.

Zmniejszenie zużycia wody – w zależności od rodzaju instalacji i jej zastosowania sięgać będzie 20-40%  ogólnego zużycia. O Państwa budżet zadbają sterownik, który uruchomi nawadnianie tylko o odpowiednich dla roślin porach zaś czujnik deszczu wyłączy podlewanie by nie tracić niepotrzebnie wody, kiedy na zewnątrz będzie padał deszcz.

Komfort i wygoda – cała instalacja wykonana przez nas jest ukryta pod ziemią a zraszacze wynurzają się tylko w momencie uruchomienia przez sterownik. Nie widać kabli, przewodów, trawnik można kosić bez obaw, że coś ulegnie zniszczeniu, co więcej można go normalnie użytkować, skakać i biegać. Linie kroplujące podlewające rabaty są również poukrywane pod korą lub kamieniami. Jednym słowem systemu nie widać.

Zdrowy i piękny ogród – z wieloletniego doświadczenia wiem, że odpowiednio dobrane nawadnianie ma duży wpływ na zdrowie i kondycję roślin oraz trawnika w Państwa ogrodzie jak również na wytworzenie specyficznego mikroklimatu, który z kolej będzie miał wpływ na podatność roślin na patogeny grzybowe oraz pojawienie się szkodników np. ślimaków, które lubią nadmierną wilgoć. Zatem zdrowe rośliny to zdrowy i estetyczny ogród.

WSPÓŁPRACA KROK PO KROKU

Pomiar u klienta

W momencie kontaktu Państwa z nami umawiamy spotkanie na Państwa obiekcie w dogodnym terminie. W trakcie spotkania dokonujemy oględzin całego obiektu, otoczenia, sytuacji roślinnej, glebowej, wodnej, powietrznej oraz wielu innych czynników mających wpływ na wykonanie projektu i montażu. Wykonujemy również pomiar źródła wody i jeśli nie dysponują Państwo projektem ogrodu, mapą geodezyjną lub jakąkolwiek inną mapą posesji to możemy sporządzić ją na miejscu. Warto pamiętać, że wycena jest bezpłatna.

Projekt

Wszystkie projekty wykonywane są do 7 dni roboczych po wykonanym pomiarze w programach na bazie AUTO CAD lub innych pomocniczych. Czas oczekiwania na projekt indywidualny (bez montażu) wynosi od 14 do 21 dni roboczych. Jeśli zamawiają Państwo pełną usługę z montażem projekt otrzymują Państwo bezpłatnie.

Montaż

Po podpisaniu umowy zaczynamy prace montażowe:

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

Pełny serwis sezonowy systemów na gwarancji oraz tych pogwarancyjnych

Przeróbki instalacji hydraulicznych, instalacji nawadniających, instalacji elektrycznych, naprawy, przeglądy.

KONSERWACJA ZIMOWA  I WIOSENNA

Konserwacja systemów zabezpieczająca na okres zimy, przeglądy wiosenne, ekspertyzy

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY…